İleri Seviye Eğitimler

Başlangıç Seviyesi eğitiminizi tamamladınız ve Dalış Kayıt Defterinizde kayıtlı birçok dalışınız var... Her dalışınızda kendinizi su altında daha da rahat hissetmeye başladınız. Artık yapmanız gereken şey İleri Seviye Eğitimlerden birine katılarak Tecrübeli bir Dalıcı olmak. İleri Seviye Eğitimlerimizin her biri size yeni ufuklar açacak; limitlerinizi arttırmanıza imkan tanıyacak, daha güvenli, daha zevkli, daha konforlu dalışlar yapmanıza yardımcı olacak.

PADI Macera Dalıcısı

PADI Open Water kursunuzu tamamladıktan sonra hemen katılabileceğiniz bir kurs... Eğitmeninizle birlikte scuba yetkinliğinizi ve kendinize güveninizi arttıracağınız bu kurs esnasında, tüplü dalışın size sunduğu sayısız değişik olanaktan bazılarıyla tanışmış olacaksınız.

PADI Macera Dalıcısı sertifikasyonuna hak kazanmak için 1,5 gününüzü ayıracak ve 3 adet Macera Dalışı yapacaksınız (Sidemount, Batık, Su altı fotografçılığı vb). PADI Advanced Open Water kursunun bir alt programı olan PADI Macera Dalıcısı kursu, özellikle Advanced  kursu tamamlamaya vakti olmayan dalıcılar için çok uygun bir seçenek sunmaktadır.

Bu çalışmanızı kredilendirebilirsiniz ! Yani, yapacağınız her bir macera dalışı, ilgili PADI Uzmanlık eğitimlerinin ilk dalışı olarak kredilendirilebilir. Eğer daha önce bir Uzmanlık eğitimi aldıysanız da, bunun bir macera dalışı olarak kredilendirilip kredilendirilemeyeceğini eğitmeninize danışın.

PADI  Open Water  Diver seviyesindeki 14 yaş üstü dalıcılar  PADI Macera Dalıcısı programına katılabilirler. Bu programda yapacağınız 3 macera dalışının hangileri olacağına eğitmeninizle birlikte siz karar vereceksiniz. Şu ana kadarki dalış tecrübenizde, en çok hoşlandığınız ya da en çok ilerletmek istediğiniz alanlar hangileri ise ona uygun macera dalışları seçebilirsiniz: su altı fotografçılığı mı, mükemmel yüzerlik mi, sidemount mu? vs

Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyatları görmek için tıklayınız...

MACERA

DALICISI

 

ADVANCED

OPEN

WATER

DIVER

PADI Advanced Open Water Diver

PADI ileri eğitimin en keyifli kurslarından birisidir. Open Water kursunun bitirir bitirmez bu kursa katılabilirsiniz. 5 dalışlık ve 2,5 gün süren bir programdır.

Seçim sizin; Derin ve Navigasyon dalışı zorunlu olup, diğer 3 dalışı eğitmeninizle beraber istekleriniz doğrultusunda belirlersiniz.

Bunlar:

Gece Dalışı

Batık Dalışı

Mükemmel Yüzerlik

Balık Tanımlama

Tekne Dalışı

Sualtı Fotoğrafçılığı

Sualtı Videoculuğu

Akıntı Dalışı

ve benzeri dalışlar olabilir.

Kursun teorik kısmında ise PADI Advanced eğitim kitabının yapacağınız dalışlarla ilgili bölümlerini okumuş olmanız gerekmektedir.

Fiyatları görmek için tıklayınız...

 
PADI Rescue Diver

Su altında ve dalış ortamında problemleri önleme yeteneğini geliştiren ve bir dalış kazasında gerekecek özel becerileri kazandıran bir kurstur. Rescue Diver Kursu: Akademik ve pratik eğitimler olarak ikiye ayrılabilir. 3 günlük yoğun bir programla tamamlanabilir.

Kimler katılabilir?

Open Water Diver ve EFR sertifikasına sahip, kayıtlı 25 dalışı ve en az 15 yaşında olan herkes katılabilir. Geçerli bir EFR sertifikasına sahip olmayan öğrencilerin Rescue Kursu bitmeden önce EFR kursunu da tamamlamaları gerekmektedir.

Fiyatları görmek için tıklayınız...

RESCUE

DIVER

 
EFR 1.jpg

EMERGENCY

FIRST

RESPONSE

PADI Emergency First Response (EFR)

İlkyardım, kalp masajı ve suni tenefüs gibi temel becerilerden, teorik ve pratik derslerden oluşan bu kursu dalıcı ya da dalıcı olmayan herkes katılabilir. PADI Rescue ve Dive Master kurslarına katılabilmek için EFR Ilk Yardım kursunu son 24 ay içinde başarıyla tamamlamış olmak gerekmektedir. 

Fiyatları görmek için tıklayınız...

 
PADI Master Scuba Diver

PADI sisteminde Profesyonel kademelere geçmeksizin elde edilebilecek en üst ve en prestijli seviyedir. Özel bir kurs tamamlamak gerekmemekle beraber PADI Open Water, PADI Advanced Open Water, PADI Rescue belgelerine sahip, toplamda asgari 50 dalış tecrübesi olan ve  yukarıdaki uzmanlıklardan 5 adedine sahip olan deneyimli dalgıçların erişebilecekleri bir seviyedir.

MASTER

SCUBA

DIVER

 

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com