top of page
balangıç-seviye.jpg
Video_edited.jpg

Sualtı Videoculuğu

Açıklama:
Sualtındaki ses, görüntü ve hareketleri kaydetmek ve paylaşmak için en iyi seçenek video'dur. Eğer güzel klipler çekip, çektiğiniz sualtı hikayelerinizi nasıl edit'leyeceğinizi ve ScubaEarth ya da başka sosyal medya platformlarında kolaylıkla paylaşabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız PADI Sualtı Videoculuğu Kursu tam size göredir... İlgi çekici, eğlenceli ve defalarca seyretmeye değecek kalitede sualtı videolarını nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz. PADI (Junior) Open Water Diver sertifikasına sahip ve 10 yaşından büyük herkes bu kursa katılabilir.
Akademik:
Eğitmeniniz size sualtı video ekipmanını nasıl seçeceğinizi, kullanacağınızı ve bakımını nasıl yapacağınızı öğretecektir. Kullandığınız ekipman büyük bir koruma kılıfı (housing) içinde bulunan ve harici ışık kaynaklarına sahip gelişkin bir video sistemi olabileceği gibi video çekme özellliği de bulunan basit bir sualtı aksiyon kamerası olabilir. Işık miktarı, odaklanma, hikaye akışı ve klip sıralaması gibi temel kavaramlarla tanışacaksınız. Dalış sonrası çektiğiniz klipleri nasıl edit'leyeceğinizi ve nasıl etkileyici filmler haline dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz.
Eğitim Kredisi kazanın! Eğer ileride PADI Advanced Open Water Diver kursuna katılacaksanız, bu kursun ilk dalışının AOWD kursunun macera dalışlarından birisi olarak nasıl kredilendirilebileceğini Eğitmeninize danışabilirsiniz.

Ekipman:
Standart scuba ekipmanına ilave olarak bir sualtı video kamerasına ve edit işlemleri için bir bilgisayar ve özel yazılıma ihtiyacınız olacak. Eğitmeniniz size başka hangi ekipmanlar ve aksesuarlar kullanmanız konusunda size yol gösterecektir.

Video
bottom of page