top of page
balangıç-seviye.jpg
CaDrift.jpg

Akıntı Dalışı (2 Dalış)

Açıklama:
PADI Akıntı Dalışı Uzmanlık kursunda deniz ya da nehir akıntılarını kullanarak nasıl uçarcasına bir dalış yapacağınızı öğreneceksiniz. Akıntı dalışları bir yandan çok rahat, bir yandan da çok heyecan verici deneyimler yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Eğer bu özellikler size ilginç geliyorsa, hemen bu uzmanlık kursuna katılmanızı tavsiye ederiz. 12 yaşından büyük ve PADI (Junior) Open Water sertifikasına sahip herkes Akıntı Dalışı Uzmanlık kursuna katılabilir.
Akademik:
Akıntı dalışı teknikleri ve prosedürlerini öğrenmenin yanısıra akıntı dalışı ekipmanını - şamandra, ip ve makaralar - kullanmayı da öğreneceksiniz. Su akıntılarıyla ilgili temel bilgileri - akıntıların sebepleri ve sonuçları edinecek, Yüzerlik konrolünüzü, navigasyon ve su altı haberleşme becerilerinizi geliştirebileceğiniz iki adet akıntı dalışı yapacaksınız. Dalış eşinizle ya da dalış grubunuzla yakın kalmayı sağlayacak teknikleri çalışacaksınız.
Eğitim kredisi kazanın! Eğer ileride Advanced Open Water kursuna katılmayı planlıyorsanız, Akıntı Dalışı Uzmanlık Kursunun ilk dalışını AOWD kursunun bir dalışı olarak nasıl kredilendirileceğini eğitmeninize danışınız.

Ekipman:
Standart Scuba ekipmanına ilave olarak yüzey işaretleme şamandraları, ip ve makaralar kullanmayı öğreneceksiniz. Akıntı dalışlarından daha çok keyif almak için başka ne tür ekipmanlar kullanabileceğinizi Eğitmeninize danışabilirsiniz.

Akıntı
bottom of page