top of page
Günlk Dalış

GÜNLÜK DALIŞ PROGRAMI

20’yi aşkın dalış noktası ile Kaş sertifikalı dalıcılar için tam bir cennettir. Kaş' da sualtının ''Big 5'' diye anılan Orfoz, Caretta, Müren, Akya ve Ahtapot'unu görebileceğiniz dalış noktalarının yanısıra, antik çağlardan kalma amforalar, uçak-gemi-tank batıkları, duvar dalışları, Kanyon, Tünel, Mağara alternatifleri ile ve olmazsa olmaz Kaş'ın olağanüstü berrak mavi sularında dalmanın keyfini yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

dalış-2.jpg
GeneralMAp.jfif

Her gün saat 09:30’da 36 kişi kapasiteli dalış teknemizle Kaş’ın mavi sularına açılıyoruz. En uzak dalış noktasına bile varışımız 20-25 dakika sürüyor. İlk noktada dalışlarımızı yaptıktan sonra ikinci noktaya hareket ediyoruz. Ikinci dalışlarımızı da yaptıktan sonra saat 13:00 - 14:00 gibi Kaş’a geri dönüyoruz. Dalış aralarında bir yandan dinlenirken, bir yandan da çayımızı kahvemizi yudumluyoruz. Sabah çıkışımızda çoğunlukla sertifikalı dalıcı dostlarımızı ve eğitim alan öğrencilerimizi ağırlıyoruz.

 

Öğleden sonra 15:00 gibi ikinci tur dalışa çıkıyoruz. Bu sefer, seçtiğimiz bir dalış noktasına gidip tek bir dalış yapıp saat 17:00-17:30 gibi Kaş’a dönmüş oluyoruz. Öğleden sonra çıkışlarımızda ise genellikle Deneme Dalışı yaparak sualtının büyülü dünyasıyla ilk kez tanışacak dostlarımızı misafir ediyoruz. Tabii, sabah dalışlarına katılıp öğleden sonra da dalışa devam etmek isteyen sertifikalı misafirlerimiz de bize katılıyorlar.

Bazı popüler dalış noktalarına haftada birkaç defa gidiyoruz (mesela Kanyon dalış noktası) ama nispeten daha az gidilen dalış noktalarını da mutlaka programımıza dahil ediyoruz (mesela 13 banko, Sarıot vb). O gün hangi dalış noktalarına gideceğimize sabah limandan çıkarken karar veriyoruz. Çoğu zaman sizlerin taleplerine göre seçim yapmakla birlikte, bazen hava/deniz durumu da maalesef seçeneklerimizi kısıtlıyor. Ama her gün güzel dalışlar yapacağınızı garanti ediyoruz.

Eğer birden fazla gün dalış yapmak istiyorsanız, avantajlı Dalış Paketlerimizden birisini tercih edebilirsiniz.

 

Eğer uzun süredir dalmadıysanız, dalış tatilinizden azami seviyede keyif alabilmeniz için size bir Hatırlama Dalışı yapmanızı tavsiye ederiz.

DalışPaketleri.jpg
bottom of page