top of page

HAKKIMIZDA

Nautilus 1997'den beri Kaş'da dalışın merkezi... Binlerce dostumuz sualtının büyülü dünyasıyla Nautilus'da tanıştılar. Kaş'ın müdavimlerinin de çok iyi bildiği gibi, Kaş'ın derin mavisiyle bir kez tanışan buraya tekrar tekrar gelmeden yapamıyor. Ama,  dostlarımızı buraya çeken sadece Kaş’ın doğal güzellikleri değil Nautilus’un eğlenceli ve rahat ortamı da dalış keyfini katlayarak arttırıyor. Nautilus’da dalış sadece bir spor değil, bir hayat tarzı… Siz değerli dostlarımızın uzun haftalar, aylar boyunca burada bizimle yapacakları dalışların hayalini kurduğunun farkındayız. O yüzden Nautilus'daki günlerinizi unutulmaz anılara çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Dalışta öğrenmenin sonu olmadığına inanıyoruz. O yüzden Nautilus ailesine katılan dostlarımıza sürekli olarak kendilerini geliştirebilecekleri ve yeni yeni beceriler kazanabilecekleri uzmanlık eğitimleri önermeye çalışıyoruz. Tabii, bunun için de bizlerin kendimizi sürekli geliştirmesi gerektiğini biliyor ve bunu uyguluyoruz. 

Ekibimiz

OmerBirol3.jpg

(Eng-Tur)
PADI Course Director
EFR Instructor Trainer
CMAS 2* Instructor
Rehber Balıkadam

onur2.jpg

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

CMAS 1* Instructor

EFR Instructor

Rehber Balıkadam

ulaş.jpg

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

EFR Instructor

EmirhanFoto.jpg

Emirhan Özdemir

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

EFR Instructor

deniz.jpg

Deniz Toker

(Eng-Tur

Ofis Yöneticisi

PADI Advanced Open Water Diver

Engin.jpeg

(Eng-Tur-Fr)
PADI OWS Instructor
CMAS 1* Instructor
Rehber Balıkadam

Burhan.jpg

(Eng-Tur)

PADI Master Scuba Diver Trainer

EFR Instructor

Ece-Gürsel.jpg

Ece And

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

EFR Instructor

kaptan.jpg

Ali Tunca

(Eng-Tur-Lazca)

Kaptan

CMAS 2* Dalgıç

arzela.jpg

Arzela Karkin

(Eng-Tur)

Ofis Asistanı

PADI Open Water Diver

TA.JPG
GreenStar.webp
PADIAWARE-White-Back.png

Standartlar ve Güvenlik

Dalışın ve dalış eğitiminin standartlara uyularak yapılması gerektiğine inanıyoruz ve bundan hiç taviz vermiyoruz. PADI ve TSSF eğitim standartlarının yanı sıra güvenli dalış için kabul görmüş diğer standartları da her dalışımızda uyguluyoruz ve sizlerin de uymanızı bekliyoruz. Nautilus, Türkiye’de TSSF’den aldığı resmi yetki (Yetki Belge No: 679) ile faaliyet gösteren bir dalış merkezi. Aynı zamanda uluslararası PADI kuruluşunun da yetkili 5 Star IDC Center konumunda ve bu kuruluşların kalite güvence ve denetim standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor. Tüplerimize ve dolum yapan kompresörümüze yaptığımız düzenli bakım neticesinde dalışta kullanacağınız havanın en yüksek kalitede ve güvenlik standartlarına uygun olmasını garanti edebiliyoruz. Kullandığımız dalış ekipmanlarının da beklediğiniz güven ve konfor seviyesinde olması için düzenli olarak bakımını yapıyor ve sık sık yeniliyoruz.

Teknemiz

Teknemiz

IMG_0802.jpg

36 dalgıçlık kapasitesinin sağladığı konfor ve rahatlığı ile dalış yapan ya da yapmayan tüm misafirlerimize  Kaş'ın maviliklerini güven içinde keşfetme olanağı sunmaktadır. Dalış ekipmanlarının bulunduğu alt güverte dalıcılar tarafından kullanılırken, üst kattaki geniş ikinci güverte ise dinlenmek ve güneşlenmek için tercih edilmektedir. Teknemizdeki ısıtma ve sıcak duş sistemi ile dalış mevsimini 12 aya uzatabiliyoruz. Teknemizde ayrı WC ve soyunma kabinleri, soğuk ve sıcak içecekler servisi yaptığımız bir mutfağımız ve misafirlerimizin eşyalarını saklayabilecekleri dolap alanları bulunmaktadır.

bottom of page