top of page

HAKKIMIZDA

Nautilus 1997'den beri Kaş'da dalışın merkezi... Binlerce dostumuz sualtının büyülü dünyasıyla Nautilus'da tanıştılar. Kaş'ın müdavimlerinin de çok iyi bildiği gibi, Kaş'ın derin mavisiyle bir kez tanışan buraya tekrar tekrar gelmeden yapamıyor. Ama,  dostlarımızı buraya çeken sadece Kaş’ın doğal güzellikleri değil Nautilus’un eğlenceli ve rahat ortamı da dalış keyfini katlayarak arttırıyor. Nautilus’da dalış sadece bir spor değil, bir hayat tarzı… Siz değerli dostlarımızın uzun haftalar, aylar boyunca burada bizimle yapacakları dalışların hayalini kurduğunun farkındayız. O yüzden Nautilus'daki günlerinizi unutulmaz anılara çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Dalışta öğrenmenin sonu olmadığına inanıyoruz. O yüzden Nautilus ailesine katılan dostlarımıza sürekli olarak kendilerini geliştirebilecekleri ve yeni yeni beceriler kazanabilecekleri uzmanlık eğitimleri önermeye çalışıyoruz. Tabii, bunun için de bizlerin kendimizi sürekli geliştirmesi gerektiğini biliyor ve bunu uyguluyoruz. 

Ekibimiz

ozan-atabilen.jpg

Ozan Atabilen

(Eng-Tur)
PADI Course Director
EFR Instructor Trainer
PADI Specialy Instructor Trainer

PADI/DSAT TecRec Instructor Trainer 

omer-akman.jpg

Ömer Akman

(Eng-Tur)

CMAS Eğitmen

TSSF Rehber Dalıcı
Usta Gemi Adamı

5WzEjadI_400x400.jpg

Ulaş Şalgam

(Eng-Tur)

PADI Instructor
PADI Specialty Instructor

EFR Instructor

kenan.jpg

Kenan Verbakel

(Eng-Tur)

PADI Instructor

PADI Specialty Instructor

EFR Instructor

Ekran Resmi 2024-05-18 16.48.12.png

Berkay Yerli

(Eng-Tur)

PADI Instructor

PADI Specialty Instructor

EFR Instructor

tubi.jpg

Tuba Atabilen

(Eng-Tur)
PADI Master Instructor
EFR Instructor Trainer
PADI/DSAT Trimix Diver

deniz.jpeg

Deniz Toker

(Eng-Tur)

Ofis Yöneticisi

PADI Rescue Diver

ece.png

Ece And

(Eng-Tur)

PADI Instructor

EFR Instructor

hüseyin.jpg

Hüseyin Okralı

(Eng-Tur)

Kaptan

Ekran Resmi 2024-05-18 17.09.31.png

Viktor Petrov

(Eng-Rus)

PADI Divemaster Stajyeri

TA.JPG
GreenStar.webp
PADIAWARE-White-Back.png

Standartlar ve Güvenlik

Dalışın ve dalış eğitiminin standartlara uyularak yapılması gerektiğine inanıyoruz ve bundan hiç taviz vermiyoruz. PADI ve TSSF eğitim standartlarının yanı sıra güvenli dalış için kabul görmüş diğer standartları da her dalışımızda uyguluyoruz ve sizlerin de uymanızı bekliyoruz. Nautilus, Türkiye’de TSSF’den aldığı resmi yetki (Yetki Belge No: 679) ile faaliyet gösteren bir dalış merkezi. Aynı zamanda uluslararası PADI kuruluşunun da yetkili 5 Star IDC Center konumunda ve bu kuruluşların kalite güvence ve denetim standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor. Tüplerimize ve dolum yapan kompresörümüze yaptığımız düzenli bakım neticesinde dalışta kullanacağınız havanın en yüksek kalitede ve güvenlik standartlarına uygun olmasını garanti edebiliyoruz. Kullandığımız dalış ekipmanlarının da beklediğiniz güven ve konfor seviyesinde olması için düzenli olarak bakımını yapıyor ve sık sık yeniliyoruz.

Teknemiz

Teknemiz

IMG_0802.jpg

36 dalgıçlık kapasitesinin sağladığı konfor ve rahatlığı ile dalış yapan ya da yapmayan tüm misafirlerimize  Kaş'ın maviliklerini güven içinde keşfetme olanağı sunmaktadır. Dalış ekipmanlarının bulunduğu alt güverte dalıcılar tarafından kullanılırken, üst kattaki geniş ikinci güverte ise dinlenmek ve güneşlenmek için tercih edilmektedir. Teknemizdeki ısıtma ve sıcak duş sistemi ile dalış mevsimini 12 aya uzatabiliyoruz. Teknemizde ayrı WC ve soyunma kabinleri, soğuk ve sıcak içecekler servisi yaptığımız bir mutfağımız ve misafirlerimizin eşyalarını saklayabilecekleri dolap alanları bulunmaktadır.

bottom of page