HAKKIMIZDA

Nautilus 1997'den beri Kaş'da dalışın merkezi... Binlerce dostumuz sualtının büyülü dünyasıyla Nautilus'da tanıştılar. Kaş'ın müdavimlerinin de çok iyi bildiği gibi, Kaş'ın derin mavisiyle bir kez tanışan buraya tekrar tekrar gelmeden yapamıyor. Ama,  dostlarımızı buraya çeken sadece Kaş’ın doğal güzellikleri değil Nautilus’un eğlenceli ve rahat ortamı da dalış keyfini katlayarak arttırıyor. Nautilus’da dalış sadece bir spor değil, bir hayat tarzı… Siz değerli dostlarımızın uzun haftalar, aylar boyunca burada bizimle yapacakları dalışların hayalini kurduğunun farkındayız. O yüzden Nautilus'daki günlerinizi unutulmaz anılara çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Dalışta öğrenmenin sonu olmadığına inanıyoruz. O yüzden Nautilus ailesine katılan dostlarımıza sürekli olarak kendilerini geliştirebilecekleri ve yeni yeni beceriler kazanabilecekleri uzmanlık eğitimleri önermeye çalışıyoruz. Tabii, bunun için de bizlerin kendimizi sürekli geliştirmesi gerektiğini biliyor ve bunu uyguluyoruz. 

Ekibimiz

(Eng-Tur)
PADI Master Instructor
EFR Instructor Trainer
CMAS 2* Instructor
Rehber Balıkadam

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

CMAS 1* Instructor

EFR Instructor

Rehber Balıkadam

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

EFR Instructor

Ali Tunca

(Eng-Tur-Lazca)

Kaptan

CMAS 2* Dalgıç

(Eng-Tur-Fr)
PADI OWS Instructor
CMAS 1* Instructor
Rehber Balıkadam

(Eng-Tur)

PADI Staff Instructor

CMAS 1* Instructor

EFR Instructor

Rehber Balıkadam

(Eng-Tur)

PADI OWS Instructor

EFR Instructor

(Tur)

Gemici

CMAS 2* Dalgıç

PADI Beş Yıldızlı Dalış Merkezleri, çeşitli PADI tüplü dalış eğitim programları, ekipman seçimi ve deneyim fırsatları sunan, aynı zamanda sucul çevre sorumluluğunu teşvik eden aşamalı dalış dükkanlarıdır. Bu işletmeler dalgıçlara kaliteli hizmet sunmakta, profesyonel bir imaj sunmakta ve eğlence amaçlı tüplü dalış, şnorkelle yüzme, dalış seyahati ve çevre korumanın faydalarını aktif olarak teşvik etmektedir. PADI Beş Yıldızlı Dalış Merkezleri, PADI dalgıç eğitimi sistemini benimser ve dalgıçların becerilerini ve bilgilerini ilerletme fırsatını elde etmelerini sağlamak için düzenli sürekli eğitim programları sunar. Bu dalış işletmeleri toplumda aktiftir ve harika dalış deneyimleriyle birlikte müşteri memnuniyeti sağlamayı taahhüt eder.
GreenStar.webp
PA_logo_TM_cmyk.png

Standartlar ve Güvenlik

Dalışın ve dalış eğitiminin standartlara uyularak yapılması gerektiğine inanıyoruz ve bundan hiç taviz vermiyoruz. PADI ve TSSF eğitim standartlarının yanı sıra güvenli dalış için kabul görmüş diğer standartları da her dalışımızda uyguluyoruz ve sizlerin de uymanızı bekliyoruz. Nautilus, Türkiye’de TSSF’den aldığı resmi yetki (Yetki Belge No: 679) ile faaliyet gösteren bir dalış merkezi. Aynı zamanda uluslararası PADI kuruluşunun da yetkili 5 Star Dive Center konumunda ve bu kuruluşların kalite güvence ve denetim standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor. Tüplerimize ve dolum yapan kompresörümüze yaptığımız düzenli bakım neticesinde dalışta kullanacağınız havanın en yüksek kalitede ve güvenlik standartlarına uygun olmasını garanti edebiliyoruz. Kullandığımız dalış ekipmanlarının da beklediğiniz güven ve konfor seviyesinde olması için düzenli olarak bakımını yapıyor ve sık sık yeniliyoruz.

Teknemiz

tekne1.jpg

36 dalgıçlık kapasitesinin sağladığı konfor ve rahatlığı ile dalış yapan ya da yapmayan tüm misafirlerimize  Kaş'ın maviliklerini güven içinde keşfetme olanağı sunmaktadır. Dalış ekipmanlarının bulunduğu alt güverte dalıcılar tarafından kullanılırken, üst kattaki geniş ikinci güverte ise dinlenmek ve güneşlenmek için tercih edilmektedir. Teknemizdeki ısıtma ve sıcak duş sistemi ile dalış mevsimini 12 aya uzatabiliyoruz. Teknemizde ayrı WC ve soyunma kabinleri, soğuk ve sıcak içecekler servisi yaptığımız bir mutfağımız ve misafirlerimizin eşyalarını saklayabilecekleri dolap alanları bulunmaktadır.