top of page

PADI Eğitimleri

balangıç-seviye.jpg
balangıç-seviye.jpg

Başlangıç Seviyesi Eğitimler

İlk kez su altının büyülü dünyasıyla tanıştınız ve bundan çok hoşlandınız. Artık tek yapmanız gereken eğitim alarak sertifikalı bir dalıcı olmak. Kulağa güzel geliyor değil mi? Yaklaşık 3 ya da 4 gün süren bu eğitimin sonunda alacağınız bir sertifika ile dünyanın her yerinde dalış yapabileceksiniz. Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz. Eğitimin pratik kısmında ise yavaş yavaş su üstü ve su altı becerilerinizi geliştireceksiniz. Eğitmeniniz size ekipmanınızı takmayı, sökmeyi, doğru şekilde kullanmayı öğretecektir. Güvenli ve konforlu dalışlar yapabilmeniz için gerekli tüm becerileri bu kurs sırasında defalarca tekrar ederek öğrenecek ve benimseyeceksiniz. 

Başlangıç Seviyesi eğitiminizi tamamladınız ve Dalış Kayıt Defterinizde kayıtlı birçok dalışınız var... Her dalışınızda kendinizi su altında daha da rahat hissetmeye başladınız. Artık yapmanız gereken şey İleri Seviye Eğitimlerden birine katılarak tecrübeli bir dalıcı olmak. İleri Seviye Eğitimlerimizin her biri size yeni ufuklar açacak; limitlerinizi arttırmanıza imkan tanıyacak, daha güvenli, daha zevkli, daha konforlu dalışlar yapmanıza yardımcı olacak.

ileriseviye.jfif

İleri Seviye Eğitimler

prof-level.JPG

Profesyonel Seviye Eğitimler

Yıllardır dalıyorsunuz... Limitlerinizi öğrendiniz... Yavaş yavaş kendi malzemenize sahip oldunuz... Dalış, artık hayatınızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Şu ana kadarki dalışlarınızda bir Lider'in önderliğinde gruplar içinde daldınız; hep siz soru soran konumunda, takip eden konumunda oldunuz. Şimdi sıra biriken deneyimlerinizi değerlendirerek, teorik ve pratik bilgilerinizi arttırarak dalış dünyasında bir lider rolü üstlenmeye geldi... Hatta belki de profesyonelliğe geçişi düşünmektesiniz. Profesyonel Seviye Eğitimlerimize katılarak bu hedeflere ulaşmanız çok kolay...

PADI Uzmanlık Kursları - çoğu artık dijital öğrenimle kullanılabilir - keşfetmenizi geliştirecek araçlar sunar. Eşsiz dalış yeteneğinizi keşfedin - derin dalış, fotoğrafçılık, videografi, balık tanımlama vb.

uzmanlıklar.jpg

Uzmanlık Eğitimleri

bottom of page