top of page
balangıç-seviye.jpg
Mutlu Scuba Diver

Deneme Dalışı

Artık Dalışı denemenizin zamanı geldi! Şimdi su altının büyüleyici dünyasını keşfetmenin, yeni dostlar edinmenin ve hayatınıza renk katacak yeni bir hobiye kavuşmanın tam zamanı. Dalış yapmanın zannettiğinizden çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. Yeni bir heyecan yaşamaya hazır olun ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın! 

Su altında yapacağınız bu ilk yolculuğun tadını tam olarak çıkarabilmeniz için %100 güvenebileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız olacak. Nautilus'un tecrübeli Eğitmen ve Dive Master'ları sizi bilmeniz gereken herşeyi öğretecekler ve bu eşşiz deneyimin her adımında birebir yanınızda olacaklar. Onların gözetiminde, su altındaki ilk maceranızı güvenli ve konforlu bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm bilgi ve becerileri öğrenecek ve kullanacağınız Scuba ekipmanını yakından tanıyacaksınız. 

Nautilus Dalış Merkezinde bizlerle birlikte atacağınız bu ilk adımdan çok hoşnut kalacağınızı ve devam etmek isteyeceğinizi biliyoruz... Bu ilk deneyimden sonra dünyaca kabul görmüş PADI  sisteminde verdiğimiz eğitimlere katılarak çok kısa süre içinde siz de sertifikalı bir dalgıç olup, dünyanın her yerinde scuba dalış yapabilirsiniz.

Deneme Dalışıyla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz fiyatlar sayfamıza veya Sıkça Sorulan Sorular'a göz atabilirsiniz. 

Eğer ''5 metre bana yetmez, daha derine dalmak istiyorum'' ya da ''Iki dalış yapamaz mıyım'' gibi sorularınız varsa, PADI Keşif Dalışını (DSD) tercih etmek sizin için daha doğru bir seçim olabilir. 

Deneme
bottom of page