top of page

Dive Master Kursu

Tüplü dalışı seviyor musunuz? Tamamen yeni bir seviyede başkalarıyla paylaşmak ister misiniz? PADI Divemaster kursuna katılın ve kariyer olarak yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapın. Tüplü dalgıçlar Divemaster'lara bakıp örnek alır, çünkü başkalarına rehberlik eden ve motive eden liderlerdir. Bir Divemaster olarak, sadece çok dalmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarının da sizin kadar eğlenceli dalış yapmasını sağlamanın keyfini yaşarsınız.

Yaklaşık 3 hafta süren PADI Divemaster kursu ilk profesyonel eğitim seviyenizdir. Bir PADI Eğitmeni ile yakın bir şekilde çalışarak, zahmetsiz gezinmeyi mükemmelleştirmek gibi dalış becerilerinize ince ayar yapacak ve kurtarma becerilerinizi geliştirerek sık karşılaşılan sorunları önceden tahmin edip kolayca çözeceksiniz. Dalış bilgisi, yönetim ve denetim yetenekleri kazanacaksınız, böylece her yerde dalgıçlar için bir rol modeli olacaksınız.


Bir PADI Divemaster olarak, tüplü dalış aktivitelerini denetlerken ve dalgıç eğitimine yardımcı olurken diğerlerine liderlik edersiniz. İster uzak bir dalış noktasında ister yerel bir dalış mağazasında eve yakın bir yerde çalışmak isteyin, bir ömür boyu macera sizi bekliyor. Divemaster kursunuzu tamamladıktan sonra Nautilus Dalış Merkezinde pratik bir DM stajı yapma imkanınız da olabilir. Detaylar için tıklayınız.Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page