Profesyonel Seviye Eğitimler

Yıllardır dalıyorsunuz... Limitlerinizi öğrendiniz... Yavaş yavaş kendi malzemenize sahip oldunuz... Dalış, artık hayatınızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Şu ana kadarki dalışlarınızda bir Lider'in önderliğinde gruplar içinde daldınız; hep siz soru soran konumunda, takip eden konumunda oldunuz. Şimdi sıra biriken deneyimlerinizi değerlendirerek, teorik ve pratik bilgilerinizi arttırarak dalış dünyasında bir lider rolü üstlenmeye geldi... Hatta belki de profesyonelliğe geçişi düşünmektesiniz. Profesyonel Seviye Eğitimlerimize katılarak bu hedeflere ulaşmanız çok kolay...

PADI Dive Master

Tüplü dalışı seviyor musunuz? Tamamen yeni bir seviyede başkalarıyla paylaşmak ister misiniz? PADI Divemaster kursuna katılın ve kariyer olarak yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapın. Tüplü dalgıçlar Divemaster'lara bakıp örnek alır, çünkü başkalarına rehberlik eden ve motive eden liderlerdir. Bir Divemaster olarak, sadece çok dalmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarının da sizin kadar eğlenceli dalış yapmasını sağlamanın keyfini yaşarsınız. 

Yaklaşık 3 hafta süren PADI Divemaster kursu ilk profesyonel eğitim seviyenizdir. Bir PADI Eğitmeni ile yakın bir şekilde çalışarak, zahmetsiz gezinmeyi mükemmelleştirmek gibi dalış becerilerinize ince ayar yapacak ve kurtarma becerilerinizi geliştirerek sık karşılaşılan sorunları önceden tahmin edip kolayca çözeceksiniz. Dalış bilgisi, yönetim ve denetim yetenekleri kazanacaksınız, böylece her yerde dalgıçlar için bir rol modeli olacaksınız.

Bir PADI Divemaster olarak, tüplü dalış aktivitelerini denetlerken ve dalgıç eğitimine yardımcı olurken diğerlerine liderlik edersiniz. İster uzak bir dalış noktasında ister yerel bir dalış mağazasında eve yakın bir yerde çalışmak isteyin, bir ömür boyu macera sizi bekliyor. 

Fiyatları görmek için tıklayınız...

DIVE

MASTER

ASİSTAN

EĞİTMEN

PADI Asistan Eğitmen

İnsanları seviyor, scuba ile ilgili bir tutkunuz varsa ve olağanüstü bir yaşam istiyorsanız PADI Asistan Eğitmeni olabilirsiniz. Scuba öğretmek ve zevk aldığınız işi yaparken, başkaları ile de sualtına olan sevginizi paylaşabilirsiniz. PADI Open Water Scuba Eğitmenleri ve Asistan Eğitmenleri, dalış profesyonellerinin eğitimi için standartları belirleyen bir programı tamamladıkları için dünyada en çok aranan dalış profesyonelleridir. PADI Profesyoneli olmak size insanların hayatlarını daha iyi bir hale getirmek ve sizinkini de daha zenginleştirmek için fırsat tanır.

 
 

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com