Profesyonel Seviye Eğitimler

Başlangıç Seviyesi eğitiminizi tamamladınız ve Dalış Kayıt Defterinizde kayıtlı birçok dalışınız var... Her dalışınızda kendinizi su altında daha da rahat hissetmeye başladınız. Artık yapmanız gereken şey İleri Seviye Eğitimlerden birine katılarak Tecrübeli bir Dalıcı olmak. İleri Seviye Eğitimlerimizin her biri size yeni ufuklar açacak; limitlerinizi arttırmanıza imkan tanıyacak, daha güvenli, daha zevkli, daha konforlu dalışlar yapmanıza yardımcı olacak.

PADI Dive Master

Tüplü dalışı seviyor musunuz? Tamamen yeni bir seviyede başkalarıyla paylaşmak ister misiniz? PADI Divemaster kursuna katılın ve kariyer olarak yapmayı sevdiğiniz şeyleri yapın. Tüplü dalgıçlar Divemaster'lara bakıp örnek alır, çünkü başkalarına rehberlik eden ve motive eden liderlerdir. Bir Divemaster olarak, sadece çok dalmakla kalmaz, aynı zamanda başkalarının da sizin kadar eğlenceli dalış yapmanın keyfini yaşarsınız. 

Yaklaşık 3 hafta süren PADI Divemaster kursu ilk profesyonel eğitim seviyenizdir. Bir PADI Eğitmeni ile yakın bir şekilde çalışarak, zahmetsiz gezinmeyi mükemmelleştirmek gibi dalış becerilerinize ince ayar yapacak ve kurtarma becerilerinizi geliştirerek sık karşılaşılan sorunları önceden tahmin edip kolayca çözeceksiniz. Dalış bilgisi, yönetim ve denetim yetenekleri kazanacaksınız, böylece her yerde dalgıçlar için bir rol modeli olacaksınız.

Bir PADI Divemaster olarak, tüplü dalış aktivitelerini denetlerken ve dalgıç eğitimine yardımcı olurken diğerlerine liderlik edersiniz. İster uzak bir dalış noktasında ister yerel bir dalış mağazasında eve yakın bir yerde çalışmak isteyin, bir ömür boyu macera sizi bekliyor. 

Fiyatları görmek için tıklayınız...

DIVE

MASTER

ASİSTAN

EĞİTMEN

PADI Asistan Eğitmen

İnsanları seviyorsanız, tüplü dalış için bir tutkunuz varsa ve olağanüstü bir yaşam istiyorsanız - PADI Eğitmeni olun. Tüplü dalışı öğretmek, su içinde, etrafında ve su altında olmaktan zevk aldığınız şeyi yaparken su dünyasına olan sevginizi başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. PADI Açık Su Scuba Eğitmenleri ve PADI Asistan Eğitmenleri, dalış profesyonellerinin eğitimi için standardı belirleyen programı tamamladıkları için dünyanın en çok aranan dalış uzmanlarıdır. Sıkı çalışma ve bağlılık yoluyla bir PADI Eğitmeni puanı kazanırsınız, ayrıca inanılmaz sualtı maceralarını başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan bir iş ile ödüllendirilirsiniz - hayatlarını daha iyi hale getirmek ve sizinkini zenginleştirmek için.

 
 

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com