top of page
balangıç-seviye.jpg
Foto.jpg

Sualtı Fotoğrafçılığı

(2 Dalış)

Açıklama:
Sualtı Fotoğrafçılığı, PADI'nin en popüler uzmanlık kurslarından birisidir, ve gününümüzde piyasada bulabileceğiniz çok değişik marka ve modelde su altı kameraları sayesinde su altında görüntü avcılığı yapmak son derece kolay ve eğlenceli bir hale gelmiştir. PADI Sualtı Fotoğrafçılığı kursu, basit bir kamera da kullanıyor olsanız da, profesyonellerin kullandığı gelişmiş dSLR kameralar da kullansanız, sizin süratle güzel ve etkileyici sonuçlar üretmenize yardımcı olacaktır. PADI (junior) Open Water sertifikası sahibi ve 10 yaşından büyük herkes bu kursa katılabilir. Ayrıca, sadece snorkel yapanlar da sualtı fotoğrafçılığına ilgi duyduğu için bu kursa onların da katılabileceği seçenekler vardır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için Eğitmeninize danışabilirsiniz.
Akademik:
Bu kursta yapacağınız iki adet dalış esnasında şunları öğreneceksiniz: Doğru kamera sistemini nasıl seçersiniz, PADI'nin SEA (Shoot = çek, Examine=İncele, Adjust=Ayarla) metodunu kullanarak süratle başarılı çekimler yapabilirsiniz, sualtı fotoğraflarında doğru kompozisyonu oluşturma prensipleri, kameranızı kullanma konusunda pratik ipuçları...
Eğitim Kredisi kazanın! Eğer ileride PADI Advanced Open Water kursuna katılacaksanız, bu kurtsun ilk dalışının AOWD kursunun bir macera dalışı olarak nasıl kredilendirilebileceğini Eğitmeninize danışabilirsiniz.

Ekipman:
Standart scuba ekipmanının yanısıra dijital bir sualtı kamerasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca çektiğiniz görüntüleri izleyip üzerinde ayarlamalar yapabileceğiniz bir bilgisayara gereksiniminiz olacak. Kullandığınız kamera sisteminize bağlı olarak, Eğitmeniniz size başka ekipman ve aksesuarlar kullanmanızı da önerebilir.

Photo
bottom of page