top of page
balangıç-seviye.jpg
O2.jpg

Oksijen Sağlayıcı

Açıklama:
Acil durum Oksijen uygulamasının nasıl yapılacağını bilmek, acil bir durumda başkalarına yardım edebilmenizi sağlar. PADI Oksijen Sağlayıcı eğitimine katıldığınızda dalış rahatsızlıklarını tanımlayabilecek ve gerektiğinde acil durum oksijeni uygulayabileceksiniz. Bu kursa katılmak için herhangi bir yaş sınır ya da ön şart yoktur. Dalıcıların bulunduğu ortamdaki herkesin (kaptan, gemiadamı, cankurtaran vb) faydalanabileceği bir eğitimdir.
Akademik:
Bu kursta dalış yaralanmaları ve hastalıkları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Değişik türdeki Acil Oksijen ekipmanlarını tanıyacak ve oksijen sağlarken uygulanacak güvenlik prosedürlerini öğreneceksiniz. Daha sonra da, Acil Durum Oksijen setlerini kurmayı ve sökmeyi çalışacak ve değişik maskelerin (sürekli akım, talep valfli vb) kullanımını göreceksiniz. Ayrıca Cep Maskesi kullanımını da deneyimleyeceksiniz.
Ekipman:
Eğitmeniniz size kurst kullanacağınız ekipmanları temin edecek ve eğer kurs sonrasında kendi acil durum oksijen setine sahip olmak isterseniz, size yol gösterecektir.

O2
bottom of page