top of page
Deneme Dalışı.webp

PADI Discover Scuba Diving - hayatınızı değiştirecek bir deneyim yaşayın...

Merhaba,

 

Su altının büyülü dünyası ile tanışmak için bu adımı atmanızdan dolayı sizi yürekten kutluyoruz. Tecrübelerimizden yola çıkarak şunu garanti ediyoruz: Bu unutulmaz deneyimin size sağlayacağı keyfi ve tatmini çok uzun bir süre içinizde hissedeceksiniz ve büyük ihtimalle sertifikalı bir dalıcı olmak için PADI Open Water kursumuza katılmaya karar vereceksiniz. 

 

PADI DSD rezervasyonunuzu oluşturduk. Tekneye gelmeden önce, buradaki link'e tıklayıp PADI sistemine kayıt olmanızı ve formlarınızı doldurmanızı rica ediyoruz. Ufak bir de notumuz var: Şayet Sağlık formunda herhangi bir soruya yanıtınız '' Evet'' ise, sizden sağlık raporu istemek durumundayız. Bu nedenle bizi bilgilendirmeniz rica edeceğiz.

 

Sabah saat 09:00'da Nautilus isimli dalış teknemizde olmanızı rica ediyoruz. Teknemizin konumu için tıklayınız. Gelirken yanınızda mayo, havlu ve güneş gözlüğü getirmeniz yeterli olacaktır. Günlük dalış programımız sabah 09:30’da başlayıp iki ayrı dalış noktasında birer dalış yapılarak limana 14:30 civarı dönerek tamamlanıyor. 

 

Eğer herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle irtibata geçin. Bu işlemleri tamamladığınızda da bize haber vermenizi rica ediyoruz. 

 

Görüşmek üzere, sevgiler

 

Deniz

Whatsapp: 05339625375

NautilusLogoHorizantalWhite.png

Nautilus Dive Center 

PADI 5 Star IDC Resort # S-23311

TSSF Yetkili Dalış Merkezi #679

Andifli Mah Liman Cad No:50  Kaş- Antalya 07580 Türkiye

Mob: +905339625375

www.nautilusdivingkas.com

info@nautilusdivingkas.com

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Twitter
  • GoogleMaps
bottom of page