top of page

Merhaba, 

 

PADI Advanced Open Water Diver (AOWD) kursuna katılarak dalış kariyerinizi bir üst seviyeye taşıma kararınızdan dolayı sizi yürekten kutluyoruz. 

 

PADI Open Water Diver ya da CMAS 1* Dalıcı sertifikası olan dalıcılar bu eğitime katılabilirler. PADI AOWD Kursu kısa bir Teorik bölüm ve 5 adet açık su macera dalışından oluşmaktadır. Kısa bir tanıtım videosu için tıklayınız

 

a) Teorik Çalışmalar: Kurs rezervasyonunuzu kesinleştirdiğinizde size dijital bir uzaktan eğitim (eLearning) kodu göndereceğiz. Bu kodu kullanarak kendinizi PADI sistemine kaydettirecek ve teorik çalışmalara hemen başlayabileceksiniz. Gelmeden önce Derin Dalış, Su altı Navigasyon (Yön bulma) ve Mükemmel Yüzerlik (Peak Performance Buoyancy) dalışlarıyla ilgili bölümleri okuyup, ilgili Bilgi Tekrarlarını tamamlamanız yeterli olacaktır. Diğer bölümleri buraya geldiğinizde de tamamlayabilirsiniz. Bu kursta yazılı bir sınava katılmanız gerekmemektedir. 

 

b) Dalışlar: Derin Dalış ve Navigasyon Dalışı mecburidir. Diğer 3 dalışı (toplamda 5 dalış) aşağıda listelenen PADI macera dalışları arasından eğitmeninizle birlikte seçebilirsiniz: 

 • Mükemmel Yüzerlik Dalışı

 • Rescue Dalışı

 • Gece Dalışı

 • Batık Dalışı 

 • Arama-Kurtarma Dalışı

 • Balık Tanımlama Dalışı

 • Tekne Dalışı 

 • Sayısal Sualtı Görüntüleme Dalışı

 • Akıntı Dalışı

 • Nitrox (Zengileştirilmiş Hava) Dalışı

 • Sualtı Temizlik Dalışı

 • Sidemount Dalışı

AOWD kursunun tüm dalışlarını teknemizle gittiğimiz değişik noktalarda yapacaksınız. Her gün 2'şer dalış yapacağınız için kursun tamamlanması normal şartlar altında 2,5 gün sürecektir. Her sabah 09:00'da teknemizde buluşuyoruz ve 09:30'da hareket ediyoruz. Her dalıştan önce eğitmeniniz o dalışla ilgili bir brifing verdikten sonra dalışınızı yapıyorsunuz. Yaklaşık 1 saat kadar dinlenme süresinin ardından ikinci noktaya geçiyoruz  ve orada ikinci dalışınızı yapıyorsunuz ve saat  15:00 gibi Kaş'a geri dönüyoruz; böylece öğleden sonra Kaş'ın tadını çıkartacağınız ya da dinleneceğiniz bir serbest zamanınız oluyor... 

Dünya çapında tanınan bu sertifika ile herhangi başka kalifiye dalıcıyla beraber (eğitmenin doğru veya dolaylı gözetimi olmaksızın) dalış malzemesi kiralayabilir ve 30 metreye kadar sportif dalışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Open Water sertifikasına sahip olduğunuzda, ileri seviyedeki eğitimlere katılma hakkınız da olacaktır.

 

Teknede öğle yemeği vermiyoruz ama ufak bir ücretle çay, kahve soğuk alkolsüz içecekler mevcuttur. Simit, poğaça gibi ikramlarımız oluyor. Dalış teknelerinde alkol satışı ve tüketilmesi yasaktır. 

 

Kurs Ücreti:

Kursun fiyatı kişi başı 375 Euro +KDV'dir. (Güncel TL fiyatlar için beni arayabilirsiniz). Bu fiyata tekneden yapacağınız 5 dalış, kullanacağınız dalış ekipmanları, PADI Advanced Open Water eğitim kitabı ve sertifikasyon ücreti dahildir. 

 

Bonus:

Nautilus Dalış Merkezi'nde eğitim almış bir dalıcı olarak, kurs bitiminden itibaren 12 ay boyunca bizimle yapacağınız tüm dalışlarda ve ileri eğitimlerde (Rescue Diver, Dive Master, uzmanlık eğitimlerinde) otomatik olarak %10'luk bir indirime hak kazanmış olacaksınız. 

 

İlave Dalışlar:

Eğitim sonrasında, yeni kazandığınız bilgi ve becerileri değerlendirmek isterseniz, dalış paketlerimizden birini seçerek  ilave dalışlar yapabilirsiniz. 

 

Referanslarımız:

Dalış eğitimini Nautilus'da almış olan öğrencilerimizin yorumlarını kendi ağızlarından dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Misafirlerimizin bizim hakkımızda yaptığı yorumlara göz atmak için Google sayfamıza ya da  Trip Advisor sayfamıza bakabilirsiniz. 

 

Kurs Rezervasyon ve Kayıt: 

Kursa başlamaya karar verdiğinizde, bizimle irtibata geçerek, kursa başlamak istediğiniz tam tarihi ve şu bilgileri vermenizi rica ediyoruz: 

- Eğitime katılacak olan her kişinin adı-soyadı, TC Kimlik no, email adresi, doğum tarihi başlangıç seviyesi dalış sertifikanızın numarası. 

- Beden bilgisi, ayakkabı numarası ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası.

 

Bu aşamada bir ön ödeme alarak, size bir link yollayacağız. Bunu kullanarak kendinizi PADI'nin sistemine kaydedecek ve AOWD dijital eğitim manueline erişebileceksiniz. 

 

Önemli Not: Kaş'dan dönüş tarihinizi ayarlarken lütfen dalış yaptığınız en son gün uçağa binemeyeceğinizi (en az 18 saat) unutmayınız. 

 

Eğitim tarihini konuşmak için ya da aklınıza takılan bir şey olursa beni arayabilirsiniz.

 

Sevgiler,

Deniz

Whatsapp: +905339625375

NautilusLogoHorizantalWhite.png

Nautilus Dive Center 

PADI 5 Star IDC Resort # S-23311

TSSF Yetkili Dalış Merkezi #679

Andifli Mah Liman Cad No:50  Kaş- Antalya 07580 Türkiye

Mob: +905339625375

www.nautilusdivingkas.com

info@nautilusdivingkas.com

 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube
 • Twitter
 • GoogleMaps
bottom of page