top of page

Merhaba,

 

Mesajınız için teşekkür ederiz.

 

20’yi aşkın dalış noktası ile Kaş sertifikalı dalıcılar için tam bir cennettir. Kaş'ta sualtının ''Big 5'' diye anılan orfoz, caretta, müren, akya ve ahtapotu görebileceğiniz dalış noktalarının yanı sıra, antik çağlardan kalma amforalar, uçak-gemi-tank batıkları, duvar dalışları, Kanyon, Tünel, Mağara alternatifleri ile ve olmazsa olmaz Kaş'ın olağanüstü berrak mavi sularında dalmanın keyfini yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

 

Her sabah 09.00'da limanda Nautilus isimli dalış teknemizde buluşuyoruz. Liman merkezde, hemen Kaş meydanının yanında yer alıyor. Teknemizi de Nautilus bayraklarını takip ederek kolaylıkla bulacaksınız. (Lokasyon için tıklayınız). 

 

Saat 09.30’da 36 kişi kapasiteli dalış teknemizle Kaş’ın mavi sularına açılıyoruz. En uzak dalış noktasına bile varışımız 20-25 dakika sürüyor. İlk noktada dalışlarımızı yaptıktan sonra ikinci noktaya hareket ediyoruz. İkinci dalışlarımızı da yaptıktan sonra saat 13.30 – 14.00 gibi Kaş’a geri dönüyoruz. Dalış aralarında bir yandan dinlenirken, bir yandan da Ali Kaptanımızın dillere destan tavşan kanı çayını yudumluyoruz. Sabah çıkışımızda çoğunlukla sertifikalı dalıcı dostlarımızı ve eğitim alan öğrencilerimizi ağırlıyoruz.

 

Öğleden sonra 15.00 gibi ikinci tur dalışa çıkıyoruz. Bu sefer, seçtiğimiz bir dalış noktasına gidip tek bir dalış yapıp saat 17.00-17.30 gibi Kaş’a dönmüş oluyoruz. Öğleden sonra çıkışlarımızda ise genellikle Deneme Dalışı yaparak su altının büyülü dünyasıyla ilk kez tanışacak dostlarımızı misafir ediyoruz. Tabii, sabah dalışlarına katılıp öğleden sonra da dalışa devam etmek isteyen sertifikalı misafirlerimiz de bize katılıyorlar.

Bazı popüler dalış noktalarına haftada birkaç defa gidiyoruz (mesela Kanyon dalış noktası) ama nispeten daha az gidilen dalış noktalarını da mutlaka programımıza dahil ediyoruz (mesela 13 Banko, Sarıot vb). O gün hangi dalış noktalarına gideceğimize sabah limandan çıkarken karar veriyoruz. Çoğu zaman sizlerin taleplerine göre seçim yapmakla birlikte, bazen hava/deniz durumu da maalesef seçeneklerimizi kısıtlasa da her gün güzel dalışlar yapacağınızı garanti ediyoruz.

 

2 dalış yapacağınız günlük dalış turumuzun ücreti 600TL'dir. Eğer kendi ekipmanınız yoksa tüm dalış setini bizden kiralayabilirsiniz. Ekipman kira ücreti de 50 TL/dalış'tır.

 

Günlük dalış turu fiyatımıza 2 dalış ve teknedeki ikramlarımız dahildir. Eğer birden fazla gün dalış yapmak istiyorsanız, avantajlı Dalış Paketlerimizden birisini tercih edebilirsiniz.

 

Eğer uzun süredir dalmadıysanız, dalış tatilinizden azami seviyede keyif alabilmeniz için size bir Hatırlama Dalışı yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Dalıcı olmayan misafirlerimizi de teknemizde keyifle ağırlıyoruz. Dalıcılar dalışlarını yaparken, bu misafirlerimiz de yüzerek ya da şnorkel yaparak gittiğimiz güzel koyların tadını çıkartabiliyor. Dalıcı olmayan misafirlerimiz için fiyatımız 150TL/kişi'dir.

 

Rezervasyon yapmak için bize aşağıdaki bilgileri iletmenizi rica edeceğiz:

Dalışa katılmak istediğiniz tarih ve katılacak olan tüm kişilerin isim-soyisim, TC Kimlik no ve doğum tarihleri ve size Whatsapp üzerinden ulaşabileceğimiz bir cep telefonu numarası.

 

Geçmiş dönemlerde bizden eğitim almış öğrencilerimizin yorumlarını izlemek ya da Nautilus'da dalış yapmış müşterilerimizin Trip Advisor'da bizimle ilgili yorumlarını görmek için tıklayınız

 

İlave sorularınız olursa lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

 

Yakında görüşmek üzere,

 

Çiğdem

Whatsapp: +905339625375

bottom of page