top of page

Advanced Open Water Diver Kursu – Gold Paket

Tebrik ederiz! Dalış kariyerinizde bir sonraki adımı atıp, PADI Advanced Open Water kursunu Nautilus’ta almaya karar verdiniz.


Şimdi size çok cazip bir seçenek sunuyoruz. PADI Advanced Open Water Diver GOLD Paket.


Bu paketi tercih ettiğinizde, standart Advanced Open Water Kursu içeriğine ilave olarak:

  • 1 ilave dalış daha yapıp pratik becerilerinizi biraz daha arttıracak VE

  • - Aşağıdaki uzmanlıklardan birisine sahip olacaksınız:

  • Nitrox Uzmanlığı : Zengileştirilmiş havayla dalış yapma yetkisine sahip olacağınız bu uzmanlık brövesi, özellikle Nitrox kullanımının standart olarak uygulandığı birçok yurtdışı dalış noktasında çok işinize yarayacak.

  • Mükemmel Yüzerlik Uzmanlığı : Alacağınız bu uzmanlık bundan sonraki dalış hayatınızda çok daha güvenli, konforlu ve çevreye saygılı dalışlar yapmanızı sağlayacak tüm bilgi ve becerilere kavuşmanızı sağlayacak.

  • Project Aware Uzmanlığı: Gözümüzün önünde bozulan deniz eko sistemi için çok önemli bir adım atmış olacaksınız. Çevre’nin korunması için atacağınız bu küçük adımın ne denli büyük bir etki yaratacağını farkedeceksiniz.

  • Dive Against Debris Uzmanlığı : Su altı ortamını kirletip çevreye büyük zarar veren çöp ve atıklarla nasıl başa çıkılacağını öğrenecek ve kişisel olarak bir fark yaratacaksınız.

Ayrıca:

Advanced Open Water Diver brövesine ilave olarak bir tane de uzmanlık brövesi sahibi olacak ve sportif dalışın en üst noktası olan Master Scuba Diver mertebesi için de önemli bir adım daha atmış olacaksınız. Bildiğiniz gibi AOWD kursunun üzerine alacağınız Rescue Diver sertifikası ve 5 adet uzmanlık sertifikasını tamamladığınızda sportif dalışın bu en üst ve prestijli mertebesi olan Master Scuba Diver seviyesine hak kazanıyorsunuz.


Standart AOWD kursu ile AOWD Gold Paket arasındaki fiyat farkının da aslında önemli bir fark olmadığını söylememiz lazım. Gold pakete dahil olan ekstraların teker teker maliyetlerini alıp standart kurs fiyatına eklediğinizde Gold Paket fiyatının çok cazip olduğunu hemen farkedeceksiniz. Örneğin, Gold Pakette Mükemmel Yüzerlik uzmanlığını seçerseniz, hem standart kurstaki 5 dalışa ilave olarak, ekstra ücret ödemeden 1 dalış daha yapmış hem de Mükemmel Yüzerlik uzmanlığını daha düşük maliyetle almış olacaksınız. Hem de daha kursunuz biter bitmez, tüm dalış hayatınızda daha güvenli ve konforlu dalışlar yapmanızı sağlayacak ilave bir beceriye kavuşacaksınız.


Advanced Open Water Gold Paket eğitimine kaydınızı yaptırmak için hemen bizi arayın:

0 533 962 5375.Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page