Kaş'da Dalış - Her dalış yeni bir macera...

Kaş, 20'yi aşkın dalış noktası ve eşsiz sualtı çeşitliliği ile her seviyedeki dalıcı için unutulmaz bir dalış deneyimi yaşama imkanı sunmaktadır. 

Her gün değişik dalış noktalarına gitmeye özen gösteriyoruz. Kaş'a ilk defa dalışa gelecekseniz, sizin Kaş'ın efsaneleşmiş dalış noktalarını (Kanyon, Fener, Neptün vb) deneyimlediğinizden emin olmak istiyoruz. Eğer Kaş'a ilk gelişiniz değilse de, az gidilen dalış noktalarını rotamıza mutlaka dahil ediyoruz ki Kaş'ın sunduğu tüm sualtı güzelliklerini tatmış olun... Eğer ''Ben Kaş'ta 100 dalış yaptım, görmediğim yer kalmadı'' diyorsanız bile sizi şaşırtacak süprizlerimize hazır olun.

Kaş'da sualtının ''Big 5'' diye anılan Orfoz, Caretta, Müren, Akya ve Ahtapot'unu görebileceğiniz dalış noktalarının yanısıra, antik çağlardan kalma amforalar, uçak-gemi-tank batıkları, duvar dalışları ve olmazsa olmaz Kaş'ın olağanüstü berrak mavi sularında dalmanın keyfini yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Birçok tecrübeli dalıcı kendi ekipmanlarıyla dalmayı tercih eder. Ama eğer şahsi ekipmanınız yoksa, ya da yanınızda getirmediyseniz problem değil. Her türlü ekipmanı bizden cuzi bir ücret karşılığı kiralayabilirsiniz.

Dalışın ve dalış eğitiminin standartlara uyularak yapılması gerektiğine inanıyoruz ve bundan hiç taviz vermiyoruz. PADI ve TSSF eğitim standartlarının yanı sıra güvenli dalış için kabul görmüş diğer standartları da her dalışımızda uyguluyoruz ve sizlerin de uymanızı bekliyoruz.

Nautilus, Türkiye’de TSSF’den aldığı resmi yetki (Yetki Belge No: 679) ile faaliyet gösteren bir dalış merkezi. Aynı zamanda uluslararası PADI kuruluşunun da yetkili 5 Star Dive Resort'u konumunda ve bu kuruluşların kalite güvence ve denetim standartlarına uygun olarak faaliyet gösteriyor. 

Nautilus'a ilk defa dalışa gelirken dalış sertifikanızı ve dalış kayıt defterinizi mutlaka yanınızda getirmenizi tavsiye ediyoruz. Sertifikasını görmediğimiz dalıcıların dalış yapamayacağını da belirtmek isteriz.

TSSF (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu), her dalıcının dalmadan önce bir feragatname ve risklerin kabulu belgesi imzalamasını şart koşmaktadır. Nautilus'da her dalıcı dalmadan önce bu formu okuyup, kabul etmek ve imzalamakla yükümlüdür; imzalamayan dalıcıların (seviyeleri ne olursa olsun) dalış yapmaları mümkün olmayacaktır.

Tüplerimize ve dolum yapan kompresörümüze yaptığımız düzenli bakım neticesinde dalışta kullanacağınız havanın en yüksek kalitede ve güvenlik standartlarına uygun olmasını garanti edebiliyoruz. Kullandığımız dalış ekipmanlarının da beklediğiniz güven ve konfor seviyesinde olması için düzenli olarak bakımını yapıyor ve sık sık yeniliyoruz. 

Kaş'da Nautilus ile dalış yapmak konusunda aklınıza gelen bir çok soruya Sıkça Sorulan Sorular kısmında cevap bıulabilirsiniz. Hala da aklınıza takılan birşey olursa direkt olarak bizimle irtibata geçmenizi öneririz: 0533 962 53 75 ya da nautilusdiving@hotmail.com

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com