Sualtı Videoculuğu

Sadece dalış yapmayın; dalış sırasında gördüklerinizi videoya kaydedin. Bu kursta su altında ilgi çekici ve eğlenceli videolar çekmenin temel prensiplerini öğreneceksiniz.

Açıklama:
Sualtındaki ses, görüntü ve hareketleri kaydetmek ve paylaşmak için en iyi seçenek video'dur. Eğer güzel klipler çekip, çektiğiniz sualtı hikayelerinizi nasıl edit'leyeceğinizi ve ScubaEarth ya da başka sosyal medya platformlarında kolaylıkla paylaşabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız PADI Sualtı Videoculuğu Kursu tam size göredir... İlgi çekici, eğlenceli ve defalarca seyretmeye değecek kalitede sualtı videolarını nasıl çekeceğinizi öğreneceksiniz. PADI (Junior) Open Water Diver sertifikasına sahip ve 10 yaşından büyük herkes bu kursa katılabilir.
Akademik:
Eğitmeniniz size sualtı video ekipmanını nasıl seçeceğinizi, kullanacağınızı ve bakımını nasıl yapacağınızı öğretecektir. Kullandığınız ekipman büyük bir koruma kılıfı (housing) içinde bulunan ve harici ışık kaynaklarına sahip gelişkin bir video sistemi olabileceği gibi video çekme özellliği de bulunan basit bir sualtı aksiyon kamerası olabilir. Işık miktarı, odaklanma, hikaye akışı ve klip sıralaması gibi temel kavaramlarla tanışacaksınız. Dalış sonrası çektiğiniz klipleri nasıl edit'leyeceğinizi ve nasıl etkileyici filmler haline dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz.
Eğitim Kredisi kazanın! Eğer ileride PADI Advanced Open Water Diver kursuna katılacaksanız, bu kursun ilk dalışının AOWD kursunun macera dalışlarından birisi olarak nasıl kredilendirilebileceğini Eğitmeninize danışabilirsiniz.
Ekipman:
Standart scuba ekipmanına ilave olarak bir sualtı video kamerasına ve edit işlemleri için bir bilgisayar ve özel yazılıma ihtiyacınız olacak. Eğitmeniniz size başka hangi ekipmanlar ve aksesuarlar kullanmanız konusunda size yol gösterecektir.

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com