Side Mount (4 Dalış)

Sidemount (dalıcının sırtında değil, yanında 2 adet tüple dalış) dalışı size daha rahat hareket etme imkanı ve daha iyi yüzerlik sağlayacaktır. 2 tüple dalacağınız için havanız da daha çok dayanacaktır.

Açıklama:
Su altını keşfedebilmek için dalış tüpünü sırtınızda taşımak zorunda değilsiniz. Bir çok dalıcı, dalış tüplerini yanlarında taşıyarak dalmanın keyfini yaşamakta. Sidemount dalışı size daha serbest hareket imkanı ve daha iyi yüzerlik sağlamaktadır. Ayrıca, suya girmeden önce ve sudan çıktıktan sonra ağır bir dalış tüpünü sırtınızda taşımak zorunda kalmıyorsunuz: suya girip, tüpleri suyun üstünde yanlarınıza tutturmanız yeterli oluyor. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Bir de, dalışınızı tek dalış tüpü yerine iki tüple yaptığınızı göz önüne alınca havanız azaldığı için dalışınızı kısa kesmek zorunda kalmıyorsunuz ve daha uzun dalışların keyfini yaşayabiliyorsunuz. Eğer PADI Open Water dalıcısı iseniz ve 15 yaşından büyükseniz PADI Sidemount eğitimine katılabilirsiniz.
Akademik:
Bu kursta, Sidemount dalışın avantajları hakkında bilgi sahibi olurken, bir adet sığ su ve üç adet açık su (open water) dalışı yaparak şunları da öğreneceksiniz:
- Sidemount ekipmanını hazırlamayı ve kuşanmayı,
- Mükemmel bir yüzerliğe sahip olmak için ağırlıklarınızın ve ekipmanınızın ince ayarını nasıl yapacağınızı,
- Eğer iki tüple dalış yapıyorsanız, tüpler arasında nasıl geçiş yapacağınızı,
- Olabilecek potansiyel problemleri nasıl çözebileceğinizi öğreneceksiniz.
Eğitim kredisi kazanın! Eğer ileride Advanced Open Water kursuna katılmayı planlıyorsanız, Sidemount Uzmanlık Kursunun ilk dalışını AOWD kursunun bir dalışı olarak nasıl kredilendirileceğini eğitmeninize danışınız.
Ekipman:
Kendi maske, şnorkel, palet ve dalış elbisenizi kullanabilirsiniz. Eğitmeniniz size diğer gerekli ekipmanı temin edecek ve eğer ileride kendi Sidemount ekipmanınıza sahip olmayı planlıyorsanız, size doğru ekipman seçimi konusunda yardımcı olacaktır.

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com