Mükemmel Yüzerlilik (2 Dalış)

Onları rahatsız etmeksizin sualtı canlılarını daha yakından izlemek istemezmisiniz. Başlangıç seviyelerinde öğrenmiş olduğunuz yüzerlik tekniklerini geliştirmek ve bir üst seviyeye çıkartmak için bu kursu almalısınız.

Açıklama:
Yetkin bir dalıcı olmanın en belirleyici özelliği mükemmel bir yüzerliğe sahip olmasıdır. Bu tür dalıcılarla su altında karşılaşmışsınızdır. Sanki hiç efor sarfetmeden süzülmeleri, daha az hava kullanıyor olmaları ve sanki sihirli bir şekilde alçalıyor, yükseliyor ya da askıda kalıyor olmaları, su altındaki canlıları ve ortamı rahatsız etmeden kontrollü bir şekilde hareket ediyor olmaları mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Bunları siz de başarabilirsiniz. PADI Mükemmel Yüzerlik Kursu, çiçeği burnunda bir dalgıç olarak edindiğiniz yüzerlik becerilerinizi bir üst seviyeye çıkartmanızı sağlayacaktır. Bu kursa 10 yaşından büyük ve PADI (Junior) Open Water sertifikasına sahip kişiler katılabilir.
Akademik:
Bu kursta yapacağınız iki dalışta şunları öğreneceksiniz: ihtiyacınız olan ağırlık miktarını doğru şekilde saptayacak böylece ne fazla ağır ne de fazla hafif olacaksınız, suda mükemmel bir dengeye sahip olabilmek için ağırlık sisteminize ve scuba ekipmanınıza nasıl ince ayar yapacağınızı bileceksiniz, gereksiz efor sarfetmemek ve gereğinden fazla hava tüketmemek için vucut pozisyonunuzu ve ekipman kuşanımınızı nasıl yapmanız gerektiğini görecek ve her durumda, her pozisyonda efor sarfetmeden doğal olarak nasıl orta suda hareketsiz durabileceğinizi öğreneceksiniz.
Eğitim kredisi kazanın! Eğer ileride Advanced Open Water kursuna katılmayı planlıyorsanız, Mükemmel Yüzerlik Uzmanlık Kursunun ilk dalışını AOWD kursunun bir dalışı olarak nasıl kredilendirileceğini eğitmeninize danışınız.
Ekipman:
En ideali alışık olduğunuz kendi ekipmanızı kullanmanızdır. Ancak kiralık ekipmanda da doğru ağırlık miktarı ve konfigürasyonunu yapmayı da öğrenmiş olacaksınız. Ekipman seçimi ve konfigürasyonu konusunda Eğitmeniniz size yardımcı olacaktır.

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com