Derin Dalış (4 Dalış)

40 metre derinliğe kadar güvenli bir şekilde dalabilirsiniz. Bu kursta havanızı iyi şekilde idare etme, buddy prosedürlerini kullanma ve yüzerlik kontrolü becerilerinizi geliştireceksiniz.

Açıklama:
Derinlere inmenin çekiciliği... Birçok tecrübeli dalıcının kabul edeceği gibi, derinlere dalmak insanı heyecanlandıran ve hatta biraz da esrarengiz bir deneyim sunmaktadır. Bazen 18 metrenin altında bulunan bir batık, bazen bir duvar dalışında karşınıza çıkan bir dev sünger, derinlerdeki anforalar ya da ancak belli derinliklerde karşılaşabileceğiniz enteresan canlılar... Gerekçeniz ne olursa olsun, 40 metre derinliğe kadar güvenli bir şekilde dalabilmeniz için PADI Derin Dalış uzmanlık kursunu almalısınız. 15 yaşından büyük ve PADI Macera dalıcısı (ya da üstü) sertifikasına sahip kişiler bu kursa katılabilirler.
Akademik:
Bu kursa ilk önce derin dalışı niçin arzuladığınızı tartışarak ve şahsi derinlik limitlerinizi bilmenin ne kadar önemli olduğunu öğrenerek başlayacaksınız. Eğitmeninizle birlikte yapacağınız dört dalışta şunları öğreneceksiniz: Derin dalışta kullanılan özel ekipmanlar, derin dalış planlaması, dalış eşinizle etkileşim ve yüzerlik kontrolü. Ayrıca, havanızı doğru şekilde idare etmek, narkozla başa çıkma teknikleri ve güvenlik prosedürlerini de detaylı şekilde öğreneceksiniz.
Eğitim kredisi kazanın! Eğer ileride Advanced Open Water kursuna katılmayı planlıyorsanız, Derin Dalış Uzmanlık Kursunun ilk dalışını AOWD kursunun bir dalışı olarak nasıl kredilendirileceğini eğitmeninize danışınız.
Ekipman:
Standart Scuba ekipmanına ilave olarak bir dalış bilgisayarına ihtiyacınız olacak. Bir dalış feneri ve su altı yazı tahtası kullanmanızı da tavsiye ederiz. Eğitmeniniz size derin dalışta faydalanabileceğiniz diğer ekipmanlar konusunda yardımcı olacaktır.

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com