Akıntı Dalışı (2 Dalış)

Akıntı Dalışı hem heyecanlı hem de son derece keyiflidir. Kursta nehirlerden akıntı aşağı ya da deniz akıntılarını arkanıza alarak uçarcasına nasıl dalındığını öğreneceksiniz.

Açıklama:
PADI Akıntı Dalışı Uzmanlık kursunda deniz ya da nehir akıntılarını kullanarak nasıl uçarcasına bir dalış yapacağınızı öğreneceksiniz. Akıntı dalışları bir yandan çok rahat, bir yandan da çok heyecan verici deneyimler yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Eğer bu özellikler size ilginç geliyorsa, hemen bu uzmanlık kursuna katılmanızı tavsiye ederiz. 12 yaşından büyük ve PADI (Junior) Open Water sertifikasına sahip herkes Akıntı Dalışı Uzmanlık kursuna katılabilir.
Akademik:
Akıntı dalışı teknikleri ve prosedürlerini öğrenmenin yanısıra akıntı dalışı ekipmanını - şamandra, ip ve makaralar - kullanmayı da öğreneceksiniz. Su akıntılarıyla ilgili temel bilgileri - akıntıların sebepleri ve sonuçları edinecek, Yüzerlik konrolünüzü, navigasyon ve su altı haberleşme becerilerinizi geliştirebileceğiniz iki adet akıntı dalışı yapacaksınız. Dalış eşinizle ya da dalış grubunuzla yakın kalmayı sağlayacak teknikleri çalışacaksınız.
Eğitim kredisi kazanın! Eğer ileride Advanced Open Water kursuna katılmayı planlıyorsanız, Akıntı Dalışı Uzmanlık Kursunun ilk dalışını AOWD kursunun bir dalışı olarak nasıl kredilendirileceğini eğitmeninize danışınız.
Ekipman:
Standart Scuba ekipmanına ilave olarak yüzey işaretleme şamandraları, ip ve makaralar kullanmayı öğreneceksiniz. Akıntı dalışlarından daha çok keyif almak için başka ne tür ekipmanlar kullanabileceğinizi Eğitmeninize danışabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Danışman Sosyal Simge Trip
  • Twitter
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
WhasAppIcon.png

Copyright© 2020 Nautilus Diving

Adres : NAUTILUS-S Dalış Teknesi

Kaş Limanı - Liman Cad No:50 Kaş - ANTALYA

Tel : +90 (242) 836 28 18

GSM : +90 (533) 962 53 75

Email : nautilusdiving@hotmail.com